Kondiční soustředění

Kondiční soustředění 2020 - jarní se nekonalo - COVID 19, o konání podzimního bude rozhodnuto během srpna 2020.

Termíny kondičních soustředění 2018

Jarní 28.-31.3.

Podzimní 27.-30.9. 

Podzimní kondiční soustředění 2015 se konalo v Penzionu Čtyřlístek nedaleko Sečské přehrady

Velkou výzvu - oběhnutí Sečské přehrady zdolali všichni účastníci kromě babytenistů (ti si užívali v bazénu hotelu Jezerka). Na Čtařlístek se vrátíme na podzim 2016, jarní soustředění absolvujeme v oblasti Toulovcových maštalí v hotelu Renospond.

 

Kondiční soustředění mládeže - jaro 2015

V průběhu velikonočních prázdnin 1.-4.4. se uskutečnilo kondiční soustředění v resortu Immanuel nedaleko Ždírce nad Doubravou za účasti 16 hráčů od 8 do 16 let a 3 trenérů (Brož, E a Z Zálabská). Přes relativní nepřízeň počasí, napadlo až 10 cm sněhu, v noci pod nulou, přes den sněhové přeháňky, ale i sluníčko, se nám podařilo splnit plán kondiční přípravy jak v rychlostní, tak i ve vytrvalostní a kondiční části. Účastníci byli podrobně proškoleni v tenisových pravidlech a řádech a mladší si zahráli "tenisové riskuj". 

Podzimní soustředění proběhlo v rezortu Immanuel (www.immanuel.cz) ve Ždírci n. Doubravou v termínu 2.-5.10.2014.

Pod vedením trenérů Brože, Beneše, Berky a Zálabské se uskutečnilo podzimní kondiční soustředení 2014 za účasti 22 tenistů. V nádherném rezortu u rybníka Dlouhý se trénovala rychlost, obratnost, rychlostní vytrvalost, vytrvalost i síla, uskutečnila se fotbalová a pingpongová utkání, nasbíralo obrovské množství hub a večer se skoro všichní báli při "bojovce". 

Hlavní budova

Vedlejší budova

 

Jarní kondiční soustředění klubu LTC Pardubice proběhlo 4.-7.4.2014 v oblasti Toulovcových maštalí v okolí hotelu Renospond ve Zderazi u Skutče www.renospond.cz.

Za účasti 39 tenistů LTC, doplněných i o hráče Tesly, 5 trenérů (Brož, Zálabská, Skočdopolová, Beneš, Kucharová) jsme se v dopoledních tréninkových jednotkách věnovali rychlosti, obratnosti, výbušnosti, koordinaci a dynamické síle. Odpolední jednotka byla dle věku a výkonnosti věnována výběhům v terénu. Prohlédli jsme si i Toulovcovy maštale a zdolali rokli Pivnice. Samozřejmě nechyběl fotbálek a další zábavné hry. Součástí byla i rehabilitace ve vířivce a sauně. Večerní diskotéka pak definitivně vyhnala únavu z nohou všech účastníků.  

Družstvo nejmladších - Renospond jaro 2014

 
Fotky z minulých soustředění (podzim 2013 - Orlické hory):

 

Fotogalerie: Kondiční soustředění 2014 (Renospond-Zderaz)