Naši hráči na turnajích v srpnu

O. Skokan vyhrál dvouhru i čtyřhru na C turnaji dorostenců v Ústí nad Orlicí. Ve dvouhře si  jako 4. nasazený hráč poradil s hráči, kteří mu postupně nasazené Horálka, Novotného a Typla vyřadili. Spolu s Horálkem vyhrál i čtyřhru. výsledky na: www.cztenis.cz/turnaj/316126/sezona/L20/vysledky

O. Kratochvíl vyhrál B turnaj dorostenců na pražských Spojích, který se konal jako Masters turnaj ze 4 pražských turnajů, výsledky na:  www.cztenis.cz/turnaj/316119/sezona/L20/vysledky

A. Honigová vyhrála dvouhru i čtyřhru na C turnaji mladších žákyň v Hořicích. Výsledky na: cztenis.cz/turnaj/816187/sezona/L20/vysledky

N. Davidová vyhrála C turnaj dorostenek K4 v Chrudimi ve dvouhře i ve čtyřhře. Ve finále dvouhry porazila svoji delovou partnerku T. Drášilovou, se kterou dominovaly ve čtyřhře. Výsledky na: cztenis.cz/turnaj/416103/sezona/L20/vysledky

O. Kratochvíl odehrál velice podařený B turnaj dorostenců  (K8) v Ústí nad Labem, když se ve dvouhře probojoval až do semifinále (prohrál s pozdějším vítězem celého turnaje J. Čížkem) a ve čtyřhře byl s Nápravníkem ve finále. Výsledky turnaje na: cztenis.cz/turnaj/316116/sezona/L20/vysledky

Adéla Honigová (vpravo) vyhrála 2 turnaje mladších žákyň ve dvouhře v řadě - v Žamberku a na Pernštýně Pardubice, kde si vítězství připsala i ve čtyřhře. Oba turnaje měly kategorii 4. Výsledky Adély můžete sledovat na: cztenis.cz/hrac/1046800