Rekreační tenis

REKREAČNÍ TENIS je nedílnou součástí života klubu. Rekreační hráči, členové klubu, maji k dispozici celodenně podle výše zaplacených příspěvků ke hře neomezeně dvorce 1-4 a omezeně dvorce 8-10 (spolu s reklamními partnery). Hra na výše zmíněných dvorcích se řídí HRACÍM ŘÁDEM pro danou sezonu.

V roce 2016 zveme všechny rekreační hráče k účasti na TURNAJI SENIORU GRADE 4 v termínu 29. – 31.7., který na našich dvorcích pořádá Seniorský tenisový svaz, více a přihlášky na: www.seniortenis.cz.

Pro ty hráče, kteří tuto sezonu hrají OBVYKLÉ PRAVIDELNÉ ČTYŘHRY uvádíme rozpis zápasů včetně telefoních čísel a e-mailů hráčů,pokud byly k dispozici. I když Jirka Miška všem rozeslal podklady, můžete na stránkách klubu zkontrolovat potřebné údaje pro svou aktivní účast.

Rekreační tenis – novinky

Naši hráči na turnajích v srpnu 

O. Skokan vyhrál dvouhru i čtyřhru na C turnaji dorostenců v Ústí nad Orlicí. Ve dvouhře si  jako 4. nasazený hráč poradil s hráči, kteří mu postupně nasazené Horálka, Novotného a Typla vyřadili. Spolu s Horálkem vyhrál i čtyřhru. výsledky na: www.cztenis.cz/turnaj/316126/sezona/L20/vysledky O. Kratochvíl vyhrál B turnaj dorostenců na pražských Spojích, který se konal jako Masters turnaj ze […]

Naši zástupci na Pardubické juniorce 

93. ročník Pardubické juniorky – MČR dorostu staruje v sobotu 8.8. 

V sobotu se rozběhne Pardubická juniorka – oficiální webové stránky: pardubickajuniorka.cz/2020/. Startovní listiny jsou v letošním roce plné zvučných jmen. Mezi chlapci se k největším favoritům řadí D. Svrčina, M. Krumich, D. Siniakov, M.W. Donald, H. Bartoň, J. Nicod a samozřejmě i další hráči. LTC Pardubice budou reprezentovat O. Kratochvíl a O. Skokan. Mezi dívkami patří […]