Celostátní a krajské žebříčky

V současné době jsou žebříčky hráčů zveřejňovány v půlročním intervalu, který má větší výpovědní hodnotu. Závodní hráči, alespoň někteří, na ně netrpělivě čekají. Nejinak tomu bylo letos. Opravdu na výborné umístění dosáhli 3 hráči LTC. 15tiletý F. Dymák (1. rok v dorostenecké kategorii skončil ve Východních Čechách 4 (zdaleka nejmladší), na CŽ pak 131 a pokud jeho umístění zredukujeme na umístění ve svém ročníku pak je dokonce 28 v ČR. Jeho bodová hodnota (BH), která se počítá stejně jako umístění z 8 nejlepších turnaje 15. Stejného umístění, tedy 4. místa ve VČ, dosáhla A. Vobořilová, také prvním rokem dorostenka, na CŽ je 92. a její BH je také 15 bodů. V ročníku narození je 40. Současně je i 9. ženou ve VČ a 102. na CŽ, BH je také 15. Pravdou je dorostenky jsou schopny vzhledem k fyzické konstituci hrát dříve turnaje dospělých. Třetím jménem, které je potřeba si zapamatovat je D. Šmejc, hráč o rok mladší než výše 2 jmenovaní, V kategorii starších žáků je na CŽ 37. (tedy i 37. ve svém ročníku a 3. v kraji a pomyslně by dosáhl na BH 30. V dorostenecké kategorii je v VČ 11. s BH 12. Těmto 3 hráčům velká gratulace.

A co další? V mužích je O. Kratochvíl ve VČ 5., na CŽ 80 a V. Vlkovský 7, respektive 88. Oba dosáhli shodně na BH 15. Oba hráči nás budou reprezentovat v extralize a doufám, že i v nižších soutěžích. V ženách jsou téměř za sebou seřazeny T. Kučerová, A. Vobořilová, A. Wasserbauerová (všechny BH 15) a R. Heřmanová BH 12. Ve starších žácích je D. Vaverka v kraji 8, na CŽ 92. V žákyních A. Honigová 5. na CŽ 82. J. Říhová je v kraji 13., na CŽ po redukci 81.

Doufám, že to všem ostatním dodá chuť a je místě jmenovat další hráče, kteří pravidelně trénují a makají na sobě: M. a J. Novotní, J. Hrubeš, M. Filip, A. Marešová, A. Škrhová, E. Němcová a další, kteří třeba nejezdí tolik turnajů, ale jsou platnými členy našich družstev.