Oblastní přebory staršího žactva a dospělých

11.-13.6. se konaly OP staršího žactva a dospělých. Velikou radost sobě i nám udělala A. Vobořilová, která se stala oblastní přebornicí ve dvouhře i čtyřhře. Ve dvouhře prakticky neměla soupeřku, pouze v semifinále jí v 1. sadě (6:4) vzdorovala halová přebornice Hrdinová, jinak si soupeřky moc gemů neudělaly. Vítězství znamená pro naši hráčku postup na MČR starších žákyň. Spolu s A. Šedivou vyhrály i čtyřhru. Bronz ze čtyřhry přidala ještě A. Honigová (spolu s Koškovou). Výsledky: https://cztenis.cz/turnaj/616920/sezona/L22/vysledky Mezi staršími žáky se neztratil F. Dymák, který jasně postoupil do semifinále (ve čtvrtfinále porazil 3. nasazeného Motala 6:4 6:1, kde nestačil na 2. nasazeného Nováka. V zápase o 3. místo a 1. náhradníka na MČR porazil 6:1 6:3 čtvrtého nasazeného Holuba. Výsledky: https://cztenis.cz/turnaj/516920/sezona/L22/vysledky

V kategorii mužů jsme při neúčasti V. Vlkovského nezaznamenali žádný převratný výsledek (z našich mužů se účastnili Skoka, Veigert, Kelnar). V ženské kategorii do semifinále prošla přes 2 nasazené (4. a 5.) hráčky R. Heřmanová, kde nestačila na pozdější vítězku Kulhavou. Spolu s Kmoškovou byla i v semifinále čtyřhry. N. Davidová se probojovala do finále čtyřhry (se Svobodovou), kde prohrály s párem Kroisová, Hejtmánková v super tiebreaku. Výsledky: https://cztenis.cz/turnaj/216920/sezona/L22/vysledky