Výsledky našich hráčů na turnajích v srpnu

Filip Dymák vyhrál dvouhru na B turnaji v kategorii starších žáků ve Znojmě, když celým turnajem prošel bez zaváhání, byl ve čtvrtfinále na B turnaji v Brně, ve finále béčka ve dvouhře na Tesle Pardubice a vyhrál čtyřhru. Navíc uhrál 2 semifinále na C turnajích v dorostenecké kategorii.

Dominik Šmejc hrál v kategorii starších žáků C turnaje. Byl ve finále dvouhry v Horažďovicích, vyhrál dvouhru v Lipůvce a Litomyšli, byl dále ještě 2x ve finále dvouhry v Jindřichově Hradci a na HIT Hradec Králové.

Dan Vaverka byl na C turnajích starších žáků v semifinále ve Žďáru/Sázavou a ve Svitavách, ve finále dvouhry i čtyřhry v Žamberku.

Natálie Davidová hrála v kategorii dospělých, kde uspěla na B turnaji v Žiželicích, když prohrála až ve finále a připsala si několik cenných skalpů, jako bonus přidala vítězství ve čtyřhře. V pražských Modřanech byla na B turnaji žen ve finále čtyřhry.

Anna Vobořilová vyhrála B turnaj starších žákyň ve dvouhře i čtyřhře v pražských Vysočanech.

Jitka Říhová vyhrála C turnaj mladších žákyň ve dvouhře v Hradci Králové a byla ve finále čtyřhry. Uhrála i semifinále dvouhry v Kolíně.

Všem hráčům gratulujeme, jednotlivé výsledky najít na stránkách ČTS: http://cztenis.cz