Skvělý závěr antukové sezóny F. Dymáka a A. Vobořilové

F. Dymák, který je posledním rokem starší žák, se s antukovou sezónou rozloučil více než důstojně. S kategorií staršího žactva se loučil vítězstvím a postupem do finále na 2 B turnajích ve dvouhře i čtyřhře, v nadcházející dorostenecké kategorii již stačil starší vrstevníky pozlobit. Ze 4 turnajů kategorie C byl 2x v semifinále a 2x ve finále. Obzvláště silně obsazený turnaj v Opavě byl vynikající, když porazil nasazenou 16, 11 a 4, prohrál až ve finále s 1. nasazeným Bartošem 6/2, 2/6, 6/10 v super tiebreaku. Výsledky hráče: https://cztenis.cz/hrac/1042850

Stejně stará A. Vobořilová vyhrála na závěr sezóny 2 C turnaje ve dvouhře dorostu, oba shodně v Hradci Králové, zvlášť poslední turnaj Masters Tommy Tour se vydařil. Připsala si skalp 1. i 2. nasazené a s přehledem vyhrála, vítězství přidala i ve čtyřhře. Výsledky hráčky: https://cztenis.cz/hrac/1036322

Na jaká umístění na CŽ to bude našim hráčům stačit, se dozvíme po 1. říjnovém víkendu.