Začaly prázdniny a turnaje jednotlivců

Z našich hráčů do turnajů zasáhli A. Wasserbauerová , R. Heřmanová, A. Vobořilová, F. Dymák, D. Šmejc, A. Honigová, D. Vaverka, J. Říhová. Všechny výsledky hráčů lze dohledat na: http://cztenis.cz

A.Wasserbauerová vyhrála A turnaj žen v Houštce, když jako nenasazená vyhrála 6 zápasů v řadě. Výsledky na: https://cztenis.cz/turnaj/216116/sezona/L23/vysledky

A. Vobořilová byla ve čtvrtfinále dvouhry a v semifinále čtyřhry na B turnaji dorostu v Hradci Králové. D. Šmejc se probojoval do finále dvouhry i čtyřhry na B turnaji starších žáků v Českých Budějovicích. Na dalším turnaji B v Brně se probojoval opět do finále dvouhry. Od ČTS obdržel WC na MČR starších žáků ve Valašském Meziříčí. Výsledky na: https://cztenis.cz/hrac/1038159. J. Říhová vyhrála C turnaj starších žákyň ve dvouhře v Úpici, když ve finále odvrátila několik mečbolů proti 1. nasazené hráčce Kotové. F. Dymák prošel kvalifikací A turnaje a v hlavní soutěži prohrál ve 2. kole. Na C turnaji v Hradci Králové vyhrál čtyřhru. Výsledky na: https://cztenis.cz/hrac/1042850. D. Vaverka byl na C turnajích starších žáků 2x ve finále dvouhry v Českém Brodě a v Litomyšli. Výsledky: https://cztenis.cz/hrac/1040018