Double A. Vobořilové na Oblastních přeborech dorostenek

A. Vobořilová (na snímku jako vítězka čtyřhry s A. Šedivou) zaznamenala na domácích dvorcích fantastický úspěch. Jako 5. nasazená hráčka celý turnaj vyhrála, když klíčovým utkáním bylo čtvrtfinále proti A. Šedivé (se kterou prohrála v mistrovském utkání), které zvládla herně i psychicky a po výhře 6/4 7/5 se radovala z postupu do semifinále. Zde nezaváhala proti Schovancové (porazila nasazenou 1 Chrisstoffels) a výhrou 7/5 6/2 se protáhla do finále, kde 6/2 6/3 porazila dosud bezchybně hrající Blažkovou Klárou. vítězství ve dvouhře jí zaručuje přímý postup na Pardubickou juniorku. Třešničkou bylo vítězství ve čtyřhře spolu s A. Šedivou, když ve finále zdolali 1. nasazené Crisstoffels, Blažková 5/7 6/2 10/8. Výsledky lze najít na: https://cztenis.cz/turnaj/416920/sezona/L24/vysledky

Další z našich hráček, která zaznamenala skvělý výsledek byla T. Shejbalová, která v nervy drásajícím 1. kole vyřadila nasazenou S. Divilovou po 3 hodinách a 40 minutách 6/7 6/2 7/6. Dále si poradila s Blažkovou Kateřinou 6/4 6/2. Ve čtvrtfinále se zasloužila asi o největší překvapení turnaje, když porazila 2. nasazenou N. Brožovou 6/4 6/2 a odstranila tak pozdější vítězce velkou překážku. V semifinále ji už proti Kl. Blažkové síly nestačily.

Dorostenci hráli na Tesle. F. Dymák po předchozím náročném programu krečoval zápas ve čtvrtfinále, náladu si určitě spravil 2. místem ve čtyřhře. Nicméně o Pardubickou juniorku bude muset zabojovat s dalšími našimi hráči.