Oblastní přebory staršího žactva a dospělých

Starší žákyně hrály ve Vysokém Mýtě, kde se klub dočkal největšího úspěchu. J. Říhová získala 2 bronzové medaile, když postoupila do semifinále dvouhry, kde nestačila na pozdější vítězku B.Klusáčkovou, ve čtyřhře prohrála spolu s Vítovou o pár míčů 7:10 v super tiebreaku namísto 3. sady s Kotovou a Koutníkovou. Výsledky přeboru: https://cztenis.cz/turnaj/616920/sezona/L24/vysledky. Z hráček LTC se ještě zúčastnily A. Marešová, která v 1. kole porazila E. Němcovou a A. Svědíková, která ve 2. kole prohrála s A. Vítovou.

Starší žáci hráli v Chrudimi. Novotný J. byl ve čtvrtfinále dvouhry, J. Hrdlička uhrál kolo, J. Hrubeš prohrál v 1. kole s pozdějším semifinalistou Kvapilem.

Ženy hrály na Dynamu Hradec Králové. Z našich hráček se zúčastnily pouze A. Vobořilová, která byla indisponována zraněním z posledního mistrovského utkání, a ve čtvrtfinále nestačila na Chrisstoffels. Spolu s Blaščíkovou byly v semifinále čtyřhry. T. Shejbalová nestačila v 1. kole na nasazenou Novak. Muži hráli na HIT Hradec Králové. Náš 1. nasazený O. Kratochvíl krečoval v osmifinále za stavu 5:7 0:1 Podrábskému. L. Kelnar se probojoval do čtvrtfinále, F. Dymák prohrál ve 2. kole ve 3 sadách s Dymákem. V. Berka byl v semifinále čtyřhry. Výsledky na: https://cztenis.cz/turnaj/116920/sezona/L24/vysledky