Oblastní přebory dorostu a mladšího žactva

Ani v jedné kategorii jsme neslavili. Z dorostenců dosáhl F. Vala na čtvrtfinále, kde prohrál 1:6 2:6 s pozdějším vítězem Rouchalem. Výsledky: https://cztenis.cz/turnaj/316920/sezona/L22/vysledky N. Davidová prošla v kategorii dorostenek také do čtvrtfinále, kde nestačila na Hrabalovou 4:6 4:6, chuť si se svojí soupeřkou spravila ve čtyřhře, když došli až do finále, kde nastačili na vítězný pár Šílová, Brožová. Výsledky: https://cztenis.cz/turnaj/416920/sezona/L22/vysledky Do čtvrtfinále postoupila věkem ještě starší žákyně A. Vobořilová (v letošním roce přestup z Tesly PCE), která prohrála s pozdější vítězkou Šílovou 4:6 0:6.

V kategorii mladšího žactva se přeborů účastnil pouze J. Novotný, která prohrál ve 3 sadách v 1. kole s A. Kvapilem.