Oblastní přebory dorostu a mladšího žactva

20.-22.5. se hrály OP dorostu a mladšího žactva. OP dorostenců se uskutečnily na Tesle Pardubice. Nemoc vyřadila hlavního favorita domácího Šmejkala. Příležitosti se chytil náš F. Dymák, který se ve dvouhře probojoval do finále a zajistil si tím účast na MČR dorostu Pardubické juniorce jako patnáctiletý hráč. Úspěchem je výhra ve 3 setech nad Rouchalem ve 2. kole, dále nad Šmídem a především v semifinále otočil zápas s 2. nasazeným Podrábským ze stavu 0/6 2/5 a čtyř odvrácených matchbolů. Ve finále už došly síly a s Fialou prohrál. Výsledky na:https://cztenis.cz/turnaj/316920/sezona/L23/vysledky. Velká gratulace. Velmi solidně zahrál na OP i starší žák D. Šmejc, který uhrál 2 kola. Dorostenky se sešly ve Dvoře Králové. Naše želízko v ohni A. Vobořilová prošla hladce do semifinále, bohužel los na 1. nasazenou Brožovou potvrdil nadvládu této hráčky v dorostenecké kategorii. A. Vobořilová pak vyhrála zápas s další poraženou semifinalistkou Novák a stala se 1. náhradnicí na PJ. Bronzovou medaili získala naše hráčka i ve čtyřhře. Kolo si uhrála i starší žákyně Honigová. Výsledky na:https://cztenis.cz/turnaj/416920/sezona/L23/vysledky

V kategorii mladšího žactva jsme na OP přeborech měli minimální zastoupení, což je škoda. Mladší žáky hrál pouze M. Filip, který uhrál kolo. Výsledky na: https://cztenis.cz/turnaj/716920/sezona/L23/vysledky